Úvod
Czech English Germany Rusian
+420 603 525 129
Prodejna
Vzorkovna
Podlahářské práce
Půjčovna brusek
Odborné poradenství

 PODLAHÁŘSTVÍ VOBORNÍK  - Z PRŮBĚHU PRACÍ - realizace - podlahářské práce - podlahy - repase - rekonstrukce - pokládky - instalace - aplikace - aj..

Naše firma se zabývá podlahami od podkladních vrstev až po ty nejvrchnější, povrchové, finální. Zajímá nás a řešíme soudržnost, funkčnost a kvalitu celku. Disponujeme stroji, nářadím, technikou a vědomostmi, které podporují naše úsilí. Věnujeme se jak plochám malým s jednoduchou skladbou, tak i těm o velkých rozměrech a složitých technologiích. Podílíme se svou prací na zcela nových projektech i renovujeme podlahy, které již nejsou nejnovější. Napravujeme díla a vlivy času, opotřebení, přírodních živlů i lidské nerozvážnosti. Již řadu let provádíme kompletní rek©onstrukce i lokální opravy podlah. Věnujeme se řešení problémům s nestabilním podkladem, nerovností, vlhkostí.

Provádíme nivelace - stěrkování betonových i anhydridových ploch. Repasujeme dřevěné skladby podlah z trámů, osazujeme dřevotřískové, OSB i jiné podkladové a nosné desky. Řežeme, brousíme, lepíme, tmelíme, natíráme, lakujeme, instalujeme, montujeme a pokládáme řadu nejrůznějších materiálů. Běžné i ojedinělé, v různých tvarech, barvách, rozměrech, aj. V našich rukách se tak objevuje například podlaha korková, dřevěvá, bambusová, přírodní linoleum, vinylová, laminátová, PVC a koberce v pásech i kusech a mnohé další a další.

Prohlédněte si naší fotogalerii níže, v které nás uvidíte v akci. Ve zlomku toho, co umíme a děláme..

Pokládka dřevěné podlahy Lokální opravy tělocvičny Rekonstrukce podlahy v podkroví PVC - řezy, lepení, svařování
       
Intarzie - Vložení ořechu do dubu Lakování korkové podlahy Opravy a zpevňování podkladu Pokládka dřevotřískových desek
       
Velkoformátové kazety - Dub masiv Renovace broušení starých parket Pokládka jednodílné mozaiky Intarzie z PVC - Člověče nezlob se

 

UKÁZKY REALIZACÍ


ZAJÍMAVÉ ODKAZY
VIDEPODLAHY.cz - Podlahářský videokatalog Videa - YouTube
© Podlahářství Voborník