Úvod
Czech English Germany Rusian
+420 603 525 129
Prodejna
Vzorkovna
Podlahářské práce
Půjčovna brusek
Odborné poradenství

ZDARMA ZAPŮJČENÍ VYSOUŠEČŮ, ODVLHČOVAČŮ, ODLUČOVAČŮ VLHKOSTI A TOPIDEL


Při řešení škodné pojistné události (povodeň, vytopený byt, pojistná událost, atd.) jsme ochotní Vám sestavit nezávaznou nabídku na vysušení postižených prostor. Ve většině případech proplácí pojišťovny plnou výši takovéto nabídky od odborné firmy a tedy nebrání nic tomu, naše služby a stroje využít „zdarma“ - na náklady třetí strany.

PŮJČOVNA PŘENOSNÝCH ELEKTRICKÝCH VYSOUŠEČŮ, ODVLHČOVAČŮ, ODLUČOVAČŮ VLHKOSTI A TOPIDEL

Podlahářství Voborník má vysokou úspěšnost a velký počet spokojených zákazníků i díky letité spolupráci s pojišťovacími společnostmi. Naše znalosti, důvěryhodnost a korektní jednání při řešení vzniklých škod jsou důležitými aspekty pro kladné vyřešení pojistných událostí. Zejména pak, týkají-li se podlah a s nimi souvisejících okolností.

Nabízíme našim klientům vypracování cenových nabídek, se stanovením i více možných technologií provedení náprav pro odstranění škod a návrat k takřka původnímu stavu, mnohdy lepšímu. Disponujeme potřebnou profesionální měřicí technikou pro detekci i záznam hodnot vlhkosti a teplot. Dané problémy se snažíme řešit objektivně, v rámci maximální možné spokojenosti všech zúčastněných.

Ať už jde o kompletní, nebo dílčí práci na provedení náprav, nebo jen zapůjčení našich strojů a zařízení, může jít o záležitost, kterou až ze 100% zaplatí Vaše pojišťovna.

Zde najdete  VÍCE INFORMACÍ  o podstatě a problematice vysoušení, technických parametrech našich strojů a zařízení, cenách, aj.

Tomáš Voborník - Podlahářství Voborník - KONTAKTVytvořeno: 13.11.2017  -   423 zobrazení  
UKÁZKY REALIZACÍ


ZAJÍMAVÉ ODKAZY
VIDEPODLAHY.cz - Podlahářský videokatalog Videa - YouTube
© Podlahářství Voborník